room 3
showroom

Showroom Storyes, to inspirujące i pełne słońca miejsce, gdzie możesz obejrzeć, przymierzyć i kupić, produkty swoich ulubionych, polskich marek. Dbamy o to by Storyes było kojarzone z najnowszymi trendami, dlatego znajdziesz u nas marki z szeroko pojętego designu, modę dla kobiet, akcesoria, torebki, biżuterię i produkty beauty.

Jeśli chcesz zaprezentować swoje produkty w samym centrum Krakowa – w Showroomie Storyes oferujemy szansę dotarcia do nowych odbiorców poprzez pokazanie się na krakowskim rynku. Stworzenie dodatkowego miejsca wsparcia sprzedaży Twoich produktów. Możliwość pokazania się wśród designerskich marek. Niewielki koszt najmu powierzchni w naszym przepięknym miejscu, a także wyjątkową aranżację oraz wsparcie social media. Dołącz do nas!

Obecnie znajdziesz u nas: The Bowl Book

Nie daj się zwieść pozorom, The Bowl Book nie jest zwykłą książką z przepisami na dania serwowane w miskach. Proste, pożywne, różnorodne, elastyczne, zdrowe, pyszne, wegańskie i przygotowywane odpowiedzialnie. Takie są miski, do których przepisy znajdziesz w The Bowl Book. Ponad 60 autorskich przepisów na owocowe i warzywne miski to ogromna baza wiedzy o diecie roślinnej, a także o prostym, szybkim, pożywnym gotowaniu i zrównoważonym konsumpcjonizmie. To wszystko zilustrowane przepięknymi fotografiami i wydane w albumowej oprawie.

WSPÓŁPRACOWALI Z NAMI

kontakt

Storyes s.c. 
ul. Sarego 5/5
31-047 Kraków

hello@storyes.pl
668 872 383